Čas na serveru 13:06:22

Emil Filla
Kubistické zátiší s kytarou

Id: 296901

Kubistické zátiší s kytarou

  •  / Kubistické zátiší s kytarou / Emil Filla

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 26 x 16,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno

zobrazeno: 7445x

Vyvolávací cena:

43 000

Příhozy: 66