Čas na serveru 07:10:05

Emil Filla
Kubistické zátiší s kytarou

Id: 364502

Kubistické zátiší s kytarou

  •  / Kubistické zátiší s kytarou / Emil Filla

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 211,5 cm, značeno monogramem a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 4968x

Vyvolávací cena:

14 500