Čas na serveru 01:54:18

Emil Filla
Kubistické zátiší s kytarou

Id: 139001

Kubistické zátiší s kytarou

  •  / Kubistické zátiší s kytarou / Emil Filla

suchá jehla/papír, velikost tisku 23 x 14,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 6355x

Vyvolávací cena:

68 000

Příhozy: 67