Čas na serveru 22:53:10

Emil Filla
Kubistické zátiší s rybami a časopisem

Id: 368004

  •  / Kubistické zátiší s rybami a časopisem / Emil Filla

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 25 x 18 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 5463x

Vyvolávací cena:

16 500