Čas na serveru 22:19:02

Emil Filla
Kubistický akt

Id: 221406

Kubistický akt

  •  / Kubistický akt / Emil Filla

bronzová plastika, výška bronzového odlitku cca 72 cm, výška kamenného podstavce 3 cm, značeno a datováno ve spodní části sochy, značka litce na podstavci F. Barták Praha XI., kamenné podstavec lehce poškozen, na povrchu sochy oděrky a otřetiny

zobrazeno: 1367x

Vyvolávací cena:
14 000

105 000

Účastníci: 18

Příhozy: 76