Čas na serveru 15:18:49

Emil Filla
Kubistický malíř

Id: 348103

Kubistický malíř

  •  / Kubistický malíř / Emil Filla

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 27 x 16 cm, značeno a datováno 1915 vpravo dole v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 9637x

Vyvolávací cena:

43 000

Příhozy: 53