Čas na serveru 10:56:57

Emil Filla
Kubistický malíř

Id: 368005

Kubistický malíř

  •  / Kubistický malíř / Emil Filla

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 21,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 4864x

Vyvolávací cena:

51 000

Příhozy: 82