Čas na serveru 14:43:45

Emil Filla
Kůň a ženy přepadené šelmou, opus 146

Id: 394012

  •  / Kůň a ženy přepadené šelmou, opus 146 / Emil Filla

lept/akvatinta/papír, rozměr ve výřezu 22 x 17 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 555x

Vyvolávací cena:

4 200