Čas na serveru 12:38:52

Emil Filla
Kůň přepadený lvem

Id: 375009

Kůň přepadený lvem

  •  / Kůň přepadený lvem / Emil Filla

lept/akvatinta/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 17,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1517x

Vyvolávací cena:

15 000