Čas na serveru 19:38:21

Emil Filla
Kůň přepadený tygrem

Id: 342005

Kůň přepadený tygrem

  •  / Kůň přepadený tygrem / Emil Filla

lept/akvatinta/papír, rozměr listu 60,5 x 45 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, poškozený rám, uvedeno v soupisu Grafického díla E. Filly od Čestmíra Berky viz foto

zobrazeno: 1685x

Vyvolávací cena:

99 000

Příhozy: 57