Čas na serveru 09:18:14

Emil Filla
Ležící žena

Id: 358511

Ležící žena

  •  / Ležící žena / Emil Filla
  •  / Ležící žena / Emil Filla
  •  / Ležící žena / Emil Filla

kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 22 x 24,5 cm, značeno monogramem a datací vpravo dole, v horní levé části papír lehce vybělen, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1668x

Vyvolávací cena:

17 000

Příhozy: 56