Čas na serveru 06:51:58

Emil Filla
Lounské kopce

Id: 369606

Lounské kopce

  •  / Lounské kopce / Emil Filla

tuše/papír, rozměr ve výřezu 21 x 63,5 cm, značeno, datováno, popsáno s věnováním Sudkovi vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, popis včetně evidenčního čísla na zadní straně

zobrazeno: 2343x

Vyvolávací cena:
8 000

125 000

Příhozy: 92