Čas na serveru 08:08:21

Emil Filla
Sedící kubistická žena se džbánem

Id: 328303

  •  / Sedící kubistická žena se džbánem / Emil Filla

tisková technika/papír, rozměr ve výřezu 23 x 17 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1022x

Vyvolávací cena:
2 800

27 000