Čas na serveru 13:13:15

Emil Filla
Smrtka

Id: 187902

Smrtka

  •  / Smrtka / Emil Filla
  •  / Smrtka / Emil Filla
  •  / Smrtka / Emil Filla

lept/papír, rozměr ve výřezu 29 x 20 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, v ploše hnědé tečky

zobrazeno: 1666x

Vyvolávací cena:

14 000