Čas na serveru 12:25:35

Emil Filla
Souboj s drakem

Id: 187202

Souboj s drakem

  •  / Souboj s drakem / Emil Filla

lept/papír, rozměr ve výřezu 21 x 16,5 cm, signováno tužkou vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, popisný štítek na zadní straně

zobrazeno: 1000x

Vyvolávací cena:

11 501