Čas na serveru 12:59:57

Emil Filla
Staré ženy

Id: 125202

Staré ženy

  •  / Staré ženy / Emil Filla
  •  / Staré ženy / Emil Filla
  •  / Staré ženy / Emil Filla

studie akvarel/papír, rozměr ve výřezu 30 x 42 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2599x

Vyvolávací cena:
6 000

36 000