Čas na serveru 22:56:50

Emil Filla
Stojící žena

Id: 216608

Stojící žena

  •  / Stojící žena / Emil Filla
  •  / Stojící žena / Emil Filla

patinovaný bronz, celková výška odlitku cca 44 cm, značeno a datováno ve spodní části 34, výška mramorového podstavce cca 2 cm, na povrchu lokální otřeniny vzniklé časem, jedná se pravděpodobě o starší odlitek

zobrazeno: 964x

Vyvolávací cena:
8 000

96 000

Účastníci: 18

Příhozy: 63