Čas na serveru 15:43:09

Emil Filla
Stojící žena

Id: 373510

Stojící žena

  •  / Stojící žena / Emil Filla
  •  / Stojící žena / Emil Filla
  •  / Stojící žena / Emil Filla

bronzová plastika, výška odlitku cca 44 cm, výška celková cca 47 cm, značeno a datováno na podstavci, stáří neověřeno, může se jednat o starší odlitek

zobrazeno: 4288x

Vyvolávací cena:

29 500