Čas na serveru 13:51:23

Emil Filla
Stojící žena

Id: 31604

Stojící žena

  •  / Stojící žena / Emil Filla
  •  / Stojící žena / Emil Filla
  •  / Stojící žena / Emil Filla

patinovaná sádra, celková výška 40,5 cm, signováno na podstavci, datováno 35, původní stav, součástí je dřevěný sokl o celkové výšce 91,5 cm

zobrazeno: 3610x

Vyvolávací cena:
19 000

45 000