Čas na serveru 13:33:40

Emil Filla
Středohoří

Id: 42107

Středohoří

  •  / Středohoří / Emil Filla
  •  / Středohoří / Emil Filla
  •  / Středohoří / Emil Filla
  •  / Středohoří / Emil Filla

kombinovaná technika/tuš/papír, rozměr ve výřezu 16 x 53,5 cm, značeno vpravo dole, datováno 49, autorsky kolorovaná pasparta, zaskleno, rámováno, na zadní straně věnování

zobrazeno: 12530x

Vyvolávací cena:
11 000

25 000