Čas na serveru 13:42:28

Emil Filla
Střelec

Id: 255501

Střelec

  •  / Střelec / Emil Filla
  •  / Střelec / Emil Filla
  •  / Střelec / Emil Filla

grafická technika/papír, rozměr ve výřezu 45 x 33 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1581x

Vyvolávací cena:
4 800

12 500