Čas na serveru 11:56:52

Emil Filla
U stolu

Id: 253503

U stolu

  •  / U stolu / Emil Filla
  •  / U stolu / Emil Filla
  •  / U stolu / Emil Filla

barevný dřevořez/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 14 cm, značeno, popsáno s věnováním ve spodní části, autorský list, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 16914x

Vyvolávací cena:

28 000

Účastníci: 24