Čas na serveru 10:11:25

Emil Filla
U Vojnic

Id: 145423

U Vojnic

  •  / U Vojnic / Emil Filla
  •  / U Vojnic / Emil Filla
  •  / U Vojnic / Emil Filla

kombinovaná technika/tuž/akvarel/kvaš/papír, rozměr 32,5 x 80 cm, signováno a popsáno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 8983x

Vyvolávací cena:
8 000

130 000

Účastníci: 20

Příhozy: 105