Čas na serveru 13:32:14

Emil Filla
Z cyklu Herakles

Id: 143802

Z cyklu Herakles

  •  / Z cyklu Herakles / Emil Filla

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 44,5 x 31,5 cm, signováno v tisku i rukou s datací vpravo dole, vlevo dole 3/30, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno u fy "Brůžek", PO

zobrazeno: 2195x

Vyvolávací cena:

17 500