Čas na serveru 00:46:45

Emil Filla
Zahnání stymfálských dravých ptáků

Id: 143801

  •  / Zahnání stymfálských dravých ptáků / Emil Filla

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 44,5 x 31 cm, signováno v tisku i rukou s datací vpravo dole, vlevo dole 5/30, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno u fy "Brůžek", PO

zobrazeno: 2356x

Vyvolávací cena:

21 000