Čas na serveru 13:39:10

Emil Filla
Zápas

Id: 186101

Zápas

  •  / Zápas / Emil Filla
  •  / Zápas / Emil Filla
  •  / Zápas / Emil Filla

kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 40 x 56,4 cm, nesignováno, na zadní straně potvrzení autenticity M. Malinou z roku 1987, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 1380x

Vyvolávací cena:

21 000