Čas na serveru 12:26:24

Emil Filla
Zápas

Id: 187201

Zápas

  •  / Zápas / Emil Filla
  •  / Zápas / Emil Filla
  •  / Zápas / Emil Filla
  •  / Zápas / Emil Filla

lept/papír, rozměr ve výřezu 21 x 16 cm, signováno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, na zadní straně štítek s popisem viz foto

zobrazeno: 979x

Vyvolávací cena:

8 000