Čas na serveru 22:59:54

Emil Filla
Zápas

Id: 155509

Zápas

  •  / Zápas / Emil Filla
  •  / Zápas / Emil Filla
  •  / Zápas / Emil Filla

kombinovaná technika/lepenka, rozměr ve výřezu 29 x 23 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2108x

Vyvolávací cena:
10 000

18 000