Čas na serveru 11:06:25

Emil Filla
Zápas býka se lvem

Id: 356803

Zápas býka se lvem

  •  / Zápas býka se lvem / Emil Filla

kresba tuží/akvarel/běloba/papír, rozměr listu cca 30 x 22 cm, značeno vpravo dole, zaskleno (sklo poškrábáno), lehce poškozený rám, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

zobrazeno: 4479x

Vyvolávací cena:

205 000

Příhozy: 89