Čas na serveru 01:57:07

Emil Filla
Zápas lva

Id: 384202

Zápas lva

  •  / Zápas lva / Emil Filla
  •  / Zápas lva / Emil Filla
  •  / Zápas lva / Emil Filla

perokresba tuší/lavírovaný akvarel/tužka/papír, rozměr listu 30,1 x 22,2 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

zobrazeno: 8132x

Vyvolávací cena:

69 000