Čas na serveru 00:47:28

Emil Filla
Zápas s býkem

Id: 261705

Zápas s býkem

  •  / Zápas s býkem / Emil Filla

lept/papír, rozměr ve výřezu 43 x 33,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, vlevo dole číslováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původem ze sbírky malíře Karla Chaby

zobrazeno: 1747x

Vyvolávací cena:

10 902