Čas na serveru 12:03:44

Emil Filla
Zápas s býkem

Id: 151201

Zápas s býkem

  •  / Zápas s býkem / Emil Filla

suchá jehla/papír, rozměr tisku 40,5 x 32 cm, signováno tužkou vpravo dole s datací, vlevo dole číslováno 13/306, původní list lokálně znečištěn, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1203x

Vyvolávací cena:

18 500