Čas na serveru 11:53:38

Emil Filla
Zápas s Nemejským lvem

Id: 313502

Zápas s Nemejským lvem

  •  / Zápas s Nemejským lvem / Emil Filla

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 46,5x 34 cm, značeno vlastnoručně vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno v knize Čestmíra Berky: Emil Filla - Grafické dílo, Odeon 1969, č. soupisu 160, po

zobrazeno: 1023x

Vyvolávací cena:

44 000