Čas na serveru 02:39:34

Emil Filla
Zátiší

Id: 290804

Zátiší

  •  / Zátiší / Emil Filla
  •  / Zátiší / Emil Filla
  •  / Zátiší / Emil Filla

dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 23 x 20,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 6402x

Vyvolávací cena:
2 800

34 000

Účastníci: 24

Příhozy: 56