Čas na serveru 09:14:48

Emil Filla
Zátiší

Id: 360405

Zátiší

  •  / Zátiší / Emil Filla
  •  / Zátiší / Emil Filla
  •  / Zátiší / Emil Filla

dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 26 x 22 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 728x

Vyvolávací cena:

11 500