Čas na serveru 12:48:43

Emil Filla
Zátiší

Id: 383203

Zátiší

  •  / Zátiší / Emil Filla
  •  / Zátiší / Emil Filla
  •  / Zátiší / Emil Filla

dřevoryt/papír, velikost ve výřezu 23 x 20,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 172x

Vyvolávací cena:

2 700

2022,10-1,17,19,39,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu