Čas na serveru 12:40:50

Emil Filla
Zátiší

Id: 1872

Zátiší

  •  / Zátiší / Emil Filla
  •  / Zátiší / Emil Filla

dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 17,5 cm, signováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 2609x

Vyvolávací cena:

17 500