Čas na serveru 13:24:51

Emil Filla
Zátiší

Id: 73705

Zátiší

  •  / Zátiší / Emil Filla
  •  / Zátiší / Emil Filla
  •  / Zátiší / Emil Filla

dřevoryt/papír, velikost ve výřezu 24 x 21 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1913x

Vyvolávací cena:

10 500