Čas na serveru 06:56:01

Emil Filla
Zátiší

Id: 95305

Zátiší

  •  / Zátiší / Emil Filla
  •  / Zátiší / Emil Filla
  •  / Zátiší / Emil Filla

barevná zinkografie/papír, velikost listu 12,8 x 21 cm, signováno a datováno uprostřed dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 4301x

Vyvolávací cena:

16 500

Příhozy: 48