Čas na serveru 07:24:08

Emil Filla
Zátiší na stole s kytarou a podnosem

Id: 453005

  •  / Zátiší na stole s kytarou a podnosem / Emil Filla

suchá jehla/akvatinta/papír, rozměr ve výřezu 26 x 17 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, uvedeno v soupisu díla Emil Filla Grafické dílo pod č. 39

zobrazeno: 2949x

Vyvolávací cena:

26 000

Příhozy: 54