Čas na serveru 12:57:23

Emil Filla
Zátiší s dýmkou

Id: 264401

Zátiší s dýmkou

  •  / Zátiší s dýmkou / Emil Filla

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 16 x 21 cm, značeno vpravo dole, nově paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1420x

Vyvolávací cena:

18 500