Čas na serveru 18:31:27

Emil Filla
Zátiší s kytarou

Id: 294003

Zátiší s kytarou

  •  / Zátiší s kytarou / Emil Filla

lept/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 21 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 6837x

Vyvolávací cena:
2 200

17 000

Příhozy: 53