Čas na serveru 03:25:09

Emil Filla
Zátiší s kytarou

Id: 294003

Zátiší s kytarou

  •  / Zátiší s kytarou / Emil Filla

lept/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 21 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 145x

Vyvolávací cena:
2 200

2021,03-1,22,20,20,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu