Čas na serveru 11:36:56

Emil Filla
Zátiší s kytarou a podnosem

Id: 281201

Zátiší s kytarou a podnosem

  •  / Zátiší s kytarou a podnosem / Emil Filla

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 15 x 19,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 4697x

Vyvolávací cena:

42 000

Účastníci: 19

Příhozy: 52