Čas na serveru 11:48:29

Emil Filla
Zátiší s lahví, kartou, košíkem ovoce a dýmkou

Id: 313503

  •  / Zátiší s lahví, kartou, košíkem ovoce a dýmkou / Emil Filla

suchá jehla/akvatinta/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 37 cm, vlastnoručně značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno v knize Čestmíra Berky: Emil Filla - Grafické dílo, Odeon 1969, č. soupisu 38, po

zobrazeno: 3381x

Vyvolávací cena:

51 000