Čas na serveru 16:30:47

Emil Filla
Zátiší s mandolínou

Id: 344303

Zátiší s mandolínou

  •  / Zátiší s mandolínou / Emil Filla

lept/papír, rozměr ve výřezu 11,5 x 14 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 4508x

Vyvolávací cena:

11 000