Čas na serveru 09:55:40

Emil Filla
Zátiší s mísou ovoce a mandolínou

Id: 364503

  •  / Zátiší s mísou ovoce a mandolínou / Emil Filla

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 21,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2014x

Vyvolávací cena:

10 500