Čas na serveru 16:44:40

Emil Filla
Zátiší s mísou, ovocem a mandolínou

Id: 335702

  •  / Zátiší s mísou, ovocem a mandolínou / Emil Filla

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 25 x 21,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1248x

Vyvolávací cena:

21 000

Příhozy: 54