Čas na serveru 11:38:24

Emil Filla
Zátiší s ovocem, pohárem a dýmkou

Id: 165509

  •  / Zátiší s ovocem, pohárem a dýmkou / Emil Filla

olej/plátno, rozměr 29,5 x 23,5 cm, signováno vpravo nahoře, datováno, dekorativně adjustováno, přiložen posudek PhDr. Jaromíra Zeminy, majitel získal v Topičově salonu

zobrazeno: 14560x

Vyvolávací cena:
250 000

790 000