Čas na serveru 15:38:04

Emil Filla
Zátiší s ovocem, pohárem a dýmkou

Id: 165509

  •  / Zátiší s ovocem, pohárem a dýmkou / Emil Filla

olej/plátno, rozměr 29,5 x 23,5 cm, signováno vpravo nahoře, datováno, dekorativně adjustováno, přiložen posudek PhDr. Jaromíra Zeminy, majitel získal v Topičově salonu

zobrazeno: 2597x

Vyvolávací cena:
250 000

275 000

2019,01-1,16,20,57,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 5 000 Kč

Přihazovat do limitu