Čas na serveru 12:31:39

Emil Filla
Zátiší s podnosem, mandolínou a klarinetem

Id: 187616

  •  / Zátiší s podnosem, mandolínou a klarinetem / Emil Filla

lept/akvatinta/papír, rozměr listu 14,5 x 21 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, olištováno, poškozené rámování

zobrazeno: 887x

Vyvolávací cena:

13 500