Čas na serveru 09:19:58

Emil Filla
Zátiší s podnosem, mandolínou a klarinetem

Id: 388507

  •  / Zátiší s podnosem, mandolínou a klarinetem / Emil Filla

lept/akvatinta/papír, rozměr ve výřezu 11,5 x 16,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1150x

Vyvolávací cena:

9 000